4,80€
na leto
Zaslon mobilnega telefona LG K40 se ponaša z diagonalo 14, 47 cm (5,7"), ločljivostjo 720 × 1440 in IPS LCD tehnologijo. Nizka teža (144 g) in moderen dizajn v sivi barvi pa vam zagotavljata brezskrbno nošnjo in raznovrstno uporabo.
Sprednja in zadnja kamera poskrbita za izjemne fotografije! Glavna kamera oziroma fotoaparat (16 MP, f/2.0, 1/3", 1.0µm, PDAF) se ponaša z LED bliskavico, HRD-jem in možnostjo panoramskega slikanja. Tudi selife kamera (8 MP, f/2.0) nudi možnost LED bliskavice, s katero boste selfije lahko posneli tudi v slabših svetlobnih pogojih.
| Vrsta telefona | na dotik |
| Barva | siva |
| Tehnologije | GSM, HSPA, LTE |
| Dimenzije | 153 × 71,9 × 8,3 mm |
| Teža | 144 g |
| SIM | Single SIM (Nano-SIM) ali Dual SIM |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tehnologija zaslona | IPS LCD kapacitivni zaslon na dotik, 16 M barv |
| Diagonala zaslona | 14,47 cm (5,7") |
| Ločljivost zaslona | 720 × 1440 |
| Operacijski sistem | Android 8.1 |
| Reža za spominsko kartico | DA (microSD, do 1 TB) |
| Spomin | 32 GB, 2/3 GB RAM |
| Glavna kamera | 16 MP, f/2.0, 1/3", 1.0µm, PDAF |
| Selfie kamera | 8 MP, f/2.0 |
| Zvok | zvočnik, 3,5 mm Jack, DTS |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS / NFC | DA |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Senzorji | prstni odtis, kompas, merilnik pospeška, senzor bližine |
| Baterija | Li-Ion 3000 mAh |