Huion Huion Kamvas Studio 24 KS2401 grafična tablica
Predstavitev
Če iščete napravo, ki združuje velik zaslon, visoko zmogljivost in natančna orodja za grafično delo, je Huion Kamvas Studio 24 prava izbira. To ni le grafična tablica. Je samostojna delovna postaja s 24-palčnim zaslonom QHD, zmogljivim procesorjem Intel® Core™ i7, grafično kartico NVIDIA GTX 1650 in 32 GB RAM-a. Gre za računalnik s peresom, zasnovan za profesionalne ustvarjalce. Združuje moč, natančnost in udobje v eni napravi, pripravljeni za takojšnjo uporabo.

Kamvas Studio 24 ponuja 24-palčni IPS zaslon z ločljivostjo 2560 × 1440 px (QHD), kar pomeni 2,5-krat več slikovnih pik kot pri standardnem Full HD. Rezultat je ostra, podrobna slika, pripravljena za zahtevne projekte. Razmerje stranic 16:9 in popolna laminacija zaslona zagotavljata še boljšo preglednost, protiodsevna steklena plast pa izboljša udobje pri delu ne glede na osvetlitev.

Naprava pokriva do 99 % barvnega prostora sRGB, kar zagotavlja realistično barvno reprodukcijo. 16,7 milijona barv (8-bit) omogoča gladke in naravne prehode tonov, kar je izjemno pomembno za grafične oblikovalce, ilustratorje in video urednike. Ne glede na to, ali ustvarjate ilustracije, animacije ali oglaševalske projekte, ste lahko prepričani, da je prikaz barv resničen.

Kamvas Studio 24 poganja 12-jedrni procesor Intel® Core™ i7–12700F z največjo frekvenco do 4,9 GHz in grafična kartica NVIDIA GTX 1650. Operacijski sistem Windows 11 zagotavlja sodobno in stabilno delovno okolje. To vam omogoča brezskrbno uporabo naprednih grafičnih programov, montažo videa, ustvarjanje animacij in delo z velikimi datotekami brez zatikanja ali upočasnitev.

V notranjosti so 32 GB pomnilnika RAM DDR4 in izjemno hiter 1 TB SSD. Zahvaljujoč tehnologiji NVMe sta branje in zapisovanje datotek izjemno hitra. Ni vam več treba skrbeti za počasno delovanje sistema, pomanjkanje prostora za projekte ali dolge čase nalaganja datotek.

V kompletu sta priložena dva pisalnika: PW550 s klasično debelino in tanki PW550S, ki spominja na svinčnik. Oba podpirata tehnologijo PenTech 3.0+, imata 8192 ravni občutljivosti na pritisk, prepoznavata naklon (±60°) in delujeta brez baterij. Manjša konica omogoča boljši pregled pri natančnem delu, silikonski oprijem pa zagotavlja udobje tudi med daljšimi ustvarjalnimi sejami.

Kamvas Studio 24 podpira 10-točkovni kapacitivni dotik, zato lahko uporabljate poteze za povečavo, pomikanje ali preklapljanje aplikacij, podobno kot na pametnem telefonu. Zaradi integracije z Windows 11 Professional je uporaba zaslona na dotik tekoča in produktivna. Poleg tega krmilnik Huion ponuja funkcijo Quick Menu z možnostjo nastavitve bližnjic – vse za še bolj intuitivno delo.

Naprava podpira Wi‑Fi 6, ki zagotavlja stabilno omrežno povezavo in hiter prenos podatkov tudi v zasedenem okolju. Bluetooth 5.2 omogoča enostavno povezavo s tipkovnico, miško ali slušalkami brez dodatnih kablov. Kamvas Studio 24 ima tudi celoten nabor priključkov: HDMI, DVI, RJ45, USB 2.0, USB 3.0, avdio in mikrofon priključke – vse, kar potrebujete za udobno delo.

Nastavljivo stojalo omogoča nastavitev zaslona pod popolnim kotom, tih in učinkovit hladilni sistem pa preprečuje pregrevanje naprave tudi med intenzivnim delom. To pa še ni vse! Vgrajena 5 MP kamera in 2 zvočnika po 3 W omogočata sodelovanje v videokonferencah ali izvajanje pouka na daljavo brez dodatne opreme, poseben funkcijski gumb pa omogoča hitro preklop v način spanja, dostop do zaslonskega menija (OSD) in prilagajanje svetlosti. Vse, kar potrebujete, je na enem mestu!

- grafična tablica
- nastavljivo stojalo
- napajalnik
- napajalni kabel
- digitalno pisalo x 2 (PW550, PW550S)
- držalo za pisalo
- krpica za čiščenje
- uporabniški priročnik
| Proizvajalec | Huion |
|---|---|
| Model | Kamvas Studio 24 |
| Barva | črna |
| Dimenzije | 581,85 × 361,7 × 86,6 mm (brez stojala) |
| Delovna površina | 526,85 × 296,35 mm |
| Neto teža | 8,7 kg |
| Dotik | 10-točkovni kapacitivni zaslon na dotik |
| Vmesnik | HDMI x 1, DVI x 1, Ethernet/LAN priključek RJ45 × 1, USB 2.0 × 2, USB 3.0 × 4, napajalni vhod x 1, 3,5 mm avdio priključek x 2, 3,5 mm mikrofon priključek x 1 |
| Stojalo | nastavljivo stojalo ST100C |
| Vhodna napetost | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Izhodna napetost | 19 V 14,2 A |
| Delovna temperatura in vlažnost | 0–40 °C, 20–80 % |
| Temperatura in vlažnost skladiščenja | –20 °C~60 °C, 10–90 % |
| Procesor | Intel® Core™ i7–12700F |
| Grafika | Nvidia GTX 1650 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Shramba | 1 TB SSD |
| Brezžična omrežna kartica | Wi‑Fi 6 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Kamera | 5,0 MP (sprednja kamera) |
| Zvočnik | 3 W*2 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Zaslon
| Ločljivost | 2560 × 1440 (16:9) |
|---|---|
| Vrsta LCD | IPS |
| AG steklo | DA |
| Polna laminacija | DA |
| Svetlost | 220 nitov |
| Odzivni čas | 14 ms |
| Vidni kot | 89°/89°(H)/89°/89°(V) (tip.) (CR>10) |
| Barvni razpon | 99 % RGB |
| Prikaz barv | 16,7 M (8 bitov) |
Pisalo
| Digitalno pisalo | PW550/PW550S |
|---|---|
| Tehnologija pisala | elektromagnetna resonanca brez baterije |
| Ločljivost | 5080 LPI |
| Občutljivost na pritisk | 8192 stopenj |
| Podpora naklonu | ±60° |
| Višina zaznavanja | 10 mm |
| Hitrost poročanja | >300 PPS |
| Natančnost | ±0,5 mm (sredina), ±3 mm (rob) |