Huion Grafična tablica Huion Q620M
Predstavitev
Huion Q620M je grafična tablična naprava, ki omogoča žično in brezžično povezljivost 2,4G. Z veliko delovno površino (266,7 × 166,7 mm) in 8 milimetrov tankim ohišjem naprava združuje udobje pri delu in mobilnost. Združljivost z operacijskimi sistemi Windows, macOS in Android vam omogoča, da jo uporabljate na različnih vrstah strojne opreme – tako pri pisarniškem delu kot na poti. Priloženo je pisalo PW500 s tehnologijo EMR.

Pisalo PW500 deluje s tehnologijo elektromagnetne resonance in ga ni treba polniti. Odziva se na 8192 ravni pritiska, zato lahko natančno nadzorujete moč nanosa ter dosežete pravo debelino in intenzivnost črt. Zapisano gibanje je gladko in takojšnje – s hitrostjo odčitavanja več kot 233 točk na sekundo in ločljivostjo 5080 LPI je vsaka gesta natančno reproducirana. Naprava podpira tudi nagib do ±60°, tako da je – če aplikacija to podpira – mogoče doseči učinek naravnega vodenja orodja, na primer pri senčenju.

Huion Q620M je opremljen z 8 programirljivimi gumbi in funkcionalnim izbirnikom, ki omogoča hiter dostop do najpogosteje uporabljenih funkcij – na primer povečave, vrtenja platna ali spreminjanja velikosti čopiča. S to konfiguracijo lahko tablični računalnik enostavno prilagodite svojemu načinu dela in povečate učinkovitost.

S priloženim sprejemnikom tablični računalnik podpira brezžično povezavo prek vmesnika USB 2.4G. Vgrajena baterija s kapaciteto 1100 mAh zagotavlja do 20 ur uporabe z enim polnjenjem, zato lahko napravo uporabljate ves dan, ne da bi morali priključiti kabel. Napajanje se obnavlja prek priključka USB-C.

- Grafična tablica
- Stylus
- Držalo za pisalo
- Rezervna konica x8
- Kabel USB-C
- Brezžični sprejemnik USB
- Uporabniški priročnik
| Proizvajalec | Huion |
|---|---|
| Model | Q620M |
| Dimenzije | 375,5 × 220,4 × 8 mm |
| Delovna površina | 266,7 × 166,7 mm |
| Teža | 666 g |
| Vmesnik | USB-C |
| Model pisala | PW500 |
| Tehnologija | brez baterije, EMR |
| Ločljivost | 5080 LPI |
| Občutljivost na pritisk | 8192 ravni |
| Največji nagib | ±60° |
| Višina zaznavanja | >10 mm |
| Hitrost branja | >233PPS |
| Natančnost | +0,3 mm |
| Gumbi | 8 programabilnih gumbov + izbirnik |
| Združljivost | Windows 7 ali novejši, macOS 10.12 ali novejši, Android 6.0 ali novejši, Linux |