Bodite
11,99€
na leto
Številka: 57105023
AMD TOOLS SNEMALEC PUŠE ZADNJEGA VZVODA SAAB 9-3

AMD TOOLS SNEMALEC PUŠE ZADNJEGA VZVODA SAAB 9-3

Partnerska prodaja
SNEMALNIK PUŠE PLAVAJOČEGA VZVODA OPEL/FIAT/SAABSnemalec se uporablja za namestitev in odstranitev puše zadnje osi zgornjega krmilnega vzvoda UPORABA:OPELVectra C 2002 Celoten opis
43,71 €
Način in ceno dostave določi Super Merchant
43,71 €
Brezplačna dostava

30.10.2026 predviden osebni prevzem od 0 €
30.10.2026 - 2.11.2026 predvidena dostava na dom od 0 €

Predstavitev

SNEMALNIK PUŠE PLAVAJOČEGA VZVODA OPEL/FIAT/SAAB

Snemalec se uporablja za namestitev in odstranitev puše zadnje osi zgornjega krmilnega vzvoda

UPORABA:

OPEL

Vectra C 2002–

Vectra C GTS 2002–

Signum 2003–

FIATCroma (194) 2005–

Saab 9–3 (YS3F) 2002–

PRIMERNO ZA ŠTEVILKE ROKALOV:

DELPHI TC2143

FEBI BILSTEIN 27097

LEMFÖRDER 33907 01

LEMFÖRDER 34080 01

MONROEL10545

MOOG OP-TC4081

OPEL 032060062012

OPEL 0423033

OPEL 0423035

OPEL 13105744

OPEL 13204115

OPEL 13230274

OPEL 423008

OPEL 423033

OPEL 423035

ORIGINALNI IMPERIJ 1590

TOPRAN 207 734