Številka: 50889882

MG Cake Pops silikonski model za piškote, črn

MG Cake Pops silikonski model za piškote, črn

Partnerska prodaja
Silikonski model za cake popse – vsebuje 20 lukenj za ustvarjanje kroglic, 20 palčk za piškote, fleksibilen material za enostavno rokovanje, površina proti prijemanju. Enostaven za uporabo brez potrebe po ročnem oblikovanju kroglic. Celoten opis
Trenutno ni na zalogi.
8,90 €
Način in ceno dostave določi MOBILEGO
8,90 €

Predstavitev

Silikonski model za cake popse vam omogoča enostavno ustvarjanje popolno oblikovanih mini tort na palčki. Kroglic vam ni treba več oblikovati ročno, le testo vlijete v spodnji del modela (tistega brez lukenj) in ga pokrijete z zgornjim delom. Ko jih vzamete iz pečice, so kroglice popolnoma poravnane.

Silikonski kalup

Kalup je izdelan iz visokokakovostnega in upogljivega silikona. Je toplotno odporen in primeren za pečenje v pečici. Zahvaljujoč nelepljivi površini je piškote enostavno odstraniti, ne da bi poškodovali obliko. Po vsakem končnem izdelku kalup operite ročno ali v pomivalnem stroju.

20 lukenj

Mod za peko je opremljen z do 20 luknjami za kroglice z luknjami za palčke. Zaradi visoke toplotne prevodnosti skrajša čas pečenja in prihrani energijo.

Odporen na vročino

Ta oblika je primerna za uporabo v pomivalnem stroju, hladilniku, zamrzovalniku ali pečici. Odporen na temperature od –40°C do +230°C. Poleg peke je idealen tudi za pripravo zamrznjenih kroglic ali lizik.

Parametri:

• Število lukenj za piškote: 20
• Premer kroglice: 4 cm
• Luknja za palčke: da
• Število palčk: 20 kos
• Dimenzije: 22,5 × 18,5 × 4 cm
• Teža: 216 g
• Teža v paketu: 240 g
• Material: PP
• Vsebina paketa: 1× silikonski kalup, 20 palčk