shumee PHOENIX POWER SMELT SHAD 5cm - barva 305
Predstavitev
Naš naslednji hit: POWER SMELT SHAD – 5 cm, zelo dobra imitacija mladic, ki jih je v vodi težko ločiti od žive ribice. Vaba je izdelana iz najkakovostnejšega materiala v kombinaciji z različnimi barvili, nekateri modeli dodatno obogateni s finimi bleščicami, vlepljena 3D epoksi očesa pa dajejo vabi realističen videz.
POWER SMELT SHAD je ena naših bolj zanimivih možnosti. Izdelan iz zelo mehkega in prožnega materiala, daje vabi edinstveno delovanje. Vaba se uporablja za lov ostriža z head jigom, side jiggingom in drop-shottingom.
Kako loviti ribe s tem:
1. 1,80–2,10 m palica, 1–7 g, majhna, lahka kolut serije 1000, pletena vrvica PRO HUNTER 0,08 ali 0,10. Po metanju vabo 2–3 krat sunkovito sunkovito potisnite in pustite, da pade; takrat se običajno pojavijo ugrizi.
2. Lotite se kot zgoraj. Po metanju pustite, da vaba pade na dno, postavite palico pravokotno na vrvico in 2–3 krat hitro zavrtite, da vaba pade; takrat se običajno pojavijo ugrizi.
3. Metoda stranske vezice, palica dolžine 2,70 m, teža meta 1–10 g. Zavežite kavelj približno 1 m od povezave z olivno vrvico. Po oddaji pustite, da vaba potone na dno. Ko je palica na dnu, nežno sunkovito potisnite palico navzgor in počakajte na ugriz.
4. Drop Shot – palica dolžine 2,4–2,7 m, teža pri metu približno 15 g, pletena vrvica 0,10 mm. Na pleteno vrvico pritrdite fluorokarbonsko ali monofilamentno vrvico, zavežite na trnek, po možnosti serije PHX-P12, velikosti #4 ali #2 in dodajte olivno ali svinčeno kroglico s sponko za napenjanje, ki omogoča hitro nastavitev višine vabe od spodaj. Po odmetu pustimo, da se vaba popolnoma potopi, nato pa jo močno sunkovito potegnemo in pustimo, da se potopi nazaj na dno. Vaba uravnoteži in pritegne ribe. Poleg tega lahko vabo uravnotežite na mestu.
Opremljen z:
PHOENIX JIG HEAD PROFESSIONAL – velikost #2, #4
PHOENIX FIN JIG GLAVA – velikost #2, #4
Skupna dolžina vabe – 50 mm
Paket – 10 kos.
Ob nakupu 10 kosov ene barve prejmete vabe v originalni embalaži.