NAJ ZAME d.o.o.

Določi parametre
Karbonoir Naravni deodorant z aktiviranim ogljem, 50 ml Karbonoir Naravni deodorant z aktiviranim ogljem, 50 ml
Karbonoir Naravni deodorant z aktiviranim ogljem, 50 ml

100% naravni deodorant z aktiviranim ogljem.

na voljo predvidoma: 10.9. - 11.9.

SkinFairytale Deodorant – Mint/Black pepper, 50ml Karbonoir Naravni deodorant z aktiviranim ogljem, 50 ml
SkinFairytale Deodorant – Mint/Black pepper, 50ml

Naravni deodorant vsebuje magnezijevo olje in eterični olji poprove mete in črnega popra. Brez sode in aluminija.

na voljo predvidoma: 10.9. - 11.9.

SkinFairytale Deodorant – Fig/Elderberry, 50ml Karbonoir Naravni deodorant z aktiviranim ogljem, 50 ml
SkinFairytale Deodorant – Fig/Elderberry, 50ml

Naravni deodorant vsebuje magnezijevo olje in naravno dišavo fige in bezga. Brez sode in aluminija. Tudi za občutljivo kožo.

na voljo predvidoma: 10.9. - 11.9.

SkinFairytale Deodorant – Lavender/Marjoram/Ylang, 50ml SkinFairytale Deodorant – Lavender/Marjoram/Ylang, 50ml
SkinFairytale Deodorant – Lavender/Marjoram/Ylang, 50ml

Naravni deodorant vsebuje magnezijevo olje in eterična olja sivke, majarona in ylang ylanga. Brez sode in aluminija.

na voljo predvidoma: 10.9. - 11.9.

SkinFairytale Deodorant – Men, 50ml SkinFairytale Deodorant – Lavender/Marjoram/Ylang, 50ml
SkinFairytale Deodorant – Men, 50ml

Naravni dezodorant za moške z magnezijevim oljem, brez aluminijevih soli, sode bikarbone ali alkohola. 100 % naravna formula z eteričnimi olji.

na voljo predvidoma: 10.9. - 11.9.

SkinFairytale Deodorant – Sweet Lemon, 50ml SkinFairytale Deodorant – Lavender/Marjoram/Ylang, 50ml
SkinFairytale Deodorant – Sweet Lemon, 50ml

Naravni dezodorant brez sode in aluminija. Vsebuje magnezijevo olje in naravno dišavo sweet lemon. Primerno za občutljivo kožo.

na voljo predvidoma: 10.9. - 11.9.