Mave 10 kos Plastičnih RFID nalepk s 125 kHz RW čipom T5577 in zaščito za uporabo pod ovitkom od mobitela
Mave 10 kos Plastičnih RFID nalepk s 125 kHz RW čipom T5577 in zaščito za uporabo pod ovitkom od mobitela
Predstavitev
Odpirate vrata preko 125kHz čitalca in iščete programljive nalepke, ki jih lahko prilepite pod ovitek od svojega mobilnega telefona?
Za vas smo pripravili paket 10 RFID nalepk, ki vsebujejo 125 kHz čipe tipa T5577, ki omogočajo kopiranje ID številke od RFID kartice ali obeska.
Te nalepke so izdelane iz čvrstega PVC materiala, imajo premer 25 mm in so debele 1 mm.
Zasnovane so bile za uporabo pod ovitki od mobilnih telefonov.
Lahko se jih uporablja tudi za identifikacijo izdelkov v različnih panogah ter jih je mogoče pritrditi na kovinske površine.
S temi nalepkami boste imeli svoj pametni ključ ves čas pri roki in vrata boste lahko odprli tako, da se boste s telefonom dotaknili svoje naprave za kontrolo dostopa.
Čip T5577 deluje na frekvenci 125 kHz in ima omogoča vpis poljubne ID številke.
Tehnične specifikacije
Količina: 10 kos
Čip: T5577 R/W čip, ki ga je možno skopirati z napravami za kopiranje 125 kHz čipov
Združljiv z: EM4100, EM4102, EM4200
Frekvenca: 125 kHz
Branje na razdalji: do 10 cm (običajno do 5 cm)
Dimenzije: okrogle, premer 25 mm, debelina 1 mm
Material: PVC
Lepilo: DA
Primerne za uporabo pod ovitki od mobilnih telefonov: DA