TELESIN Komplet 4 filtrov CPL+ND za GoPro Hero 13 Black
Predstavitev
Komplet 4 filtrov Telesin CPL+ND 8/16/32 za GoPro Hero 13 Black (S5-FLT-13-TGP).
Komplet filtrov Telesin CPL + ND8/16/32 je popolna rešitev za ustvarjalce filmov, ki želijo izboljšati kakovost svojih video posnetkov in fotografij, narejenih s kamero GoPro Hero 13 Black. Filtri zmanjšajo bleščanje, izboljšajo kontrast in nadzorujejo količino svetlobe, ki doseže senzor, kar omogoča profesionalne rezultate v vseh svetlobnih pogojih.

Visokokakovostna izdelava in učinkovita zaščita
Vsak filter je izdelan iz lahkega, vendar trpežnega aluminija in Corning Glass, ki nudi visoko odpornost proti praskam, vodi in olju. To omogoča, da so filtri zanesljivi tudi v ekstremnih pogojih. Natančna prileganje kameri GoPro Hero 13 Black zagotavlja enostavno namestitev in stabilnost med uporabo.

Vsestranskost v vsaki situaciji
CPL filter odpravlja bleščanje s stekla in vodnih površin, kar izboljšuje kakovost slike pri močni svetlobi. Filtri ND8, ND16 in ND32 zmanjšajo količino svetlobe, ki vstopa v objektiv, kar omogoča gladkejše posnetke in boljši nadzor nad osvetlitvijo v različnih vremenskih razmerah. To je popolno orodje za ljubitelje dinamičnih posnetkov in filmskih učinkov zameglitve gibanja.

Vsebina paketa
- 4 filtri: CPL, ND8, ND16, ND32
- Zaščitna torbica
- Čistilna krpa x1
| Proizvajalec | Telesin |
|---|---|
| Koda proizvajalca | S5-FLT-13-TGP |
| Kompatibilnost | GoPro Hero 13 Black |
| Material | Aluminij + Corning glass |
| Vključeni filtri | CPL, ND8, ND16, ND32 |
| Odpornost | Voda, olje, praske |
| Teža | 5.9 – 6.7 g na kos |
| Dimenzije | 38.1 × 38.1 × 5.9 mm |