Številka: 53039357

Fort Omara za čevlje PELAGO 91 (bela/siva)

Fort Omara za čevlje PELAGO 91 (bela/siva)

Partnerska prodaja
Omara za čevlje PELAGO 91 (bela/siva) je idealna rešitev za urejen hodnik. Služi kot klopca za obuvanje, hkrati pa prihrani prostor in ohranja vašo obutev organizirano Celoten opis
80,28 €
Način in ceno dostave določi Salon Pohištva
80,28 €
Na zalogi v skladišču 2 artikla

9.3.2026 - 10.3.2026 predvidena dostava na dom od 5,79 €

Predstavitev

Omara za čevlje PELAGO 91 (bela/siva) je idealna rešitev za urejen hodnik. Služi kot klopca za obuvanje, hkrati pa prihrani prostor in ohranja vašo obutev organizirano.

  • Omara za čevlje z oblazinjenim vrhom, ki bo ohranila vašo obutev urejeno, prihranila prostor na hodniku ali predsobi, hkrati pa služila še kot priročna klopca za obuvanje.
  • Na voljo je v kombinaciji mat belega ohišja ter vrhnje plošče, oblazinjene s sivo tkanino iz 100% poliestra.
  • Omara je opremljena z enim nagibnim predalom z eno notranjo razdelilno poličko za boljši izkoristek prostora.
  • Ohišje omare je izdelano iz kakovostnega iverala, oblečenega v melamin, robovi pa so še dodatno zaščiteni s PVC materialom za boljšo odpornost ter vzdržljivost.

Material: Iveral

Barva: bela + siva

Dimenzije: 91×27×52,5 cm

Na voljo kot set. Število kosov: 4