Brother MFC-L2802DN MFP, laserska večfunkcijska naprava
Predstavitev
Podrobnosti o izdelku
Hitrost tiskanja do 32 strani na minuto
Hitrost skeniranja do 22,5 strani na minuto
Priloženi toner za izpis do 700 strani, opcijski tonerji vse do 3.000 strani
50-listni samodejni podajalnik dokumentov (ADF)
250-listni vhodni pladenj za papir; hitro omrežno in USB-povezovanje
3 leta garancije ob spletni registraciji
Opis
Splošno – tiskalniki
| Vrsta tiskalnika | črno-beli |
|---|---|
| Funkcije | tiskanje, kopiranje, skeniranje, faks |
| Prikazovalnik | LCD-prikazovalnik |
| Velikost prikazovalnika | 2-vrstični LCD s tipkami |
| Največja velikost papirja | A4 |
| Pomnilnik | 128-MB notranji pomnilnik |
| Tehnologija | Laser |
Povezovanje
| Povezovanje | žično, USB |
|---|---|
| Lokalni vmesnik | Hi-Speed USB 2.0 |
| Žični omrežni vmesnik | Hitri Ethernet |
Kopiranje
| Obojestransko kopiranje | Ne |
| Hitrost enobarvnega kopiranja A4 | 32 kopij na minuto |
| Ločljivost (enobarvno) | Do 600 × 600 dpi |
Mere in teže
| S kartonom | 580 (š) x 517 (g) x 434 (v) mm – 14,10 kg |
| Brez kartona | 410 (š) x 399 (g) x 319 (v) mm – 11,6 kg |
Pošiljanje faksov
| Modem za fakse | 33.6 kb/s |
|---|
Okolje
| Poraba energije | Kopiranje: 490 W, kopiranje v tihem načinu: 280 W, tiskanje: 470 W, tiskanje v tihem načinu: 270 W, pripravljenost: 43 W, spanje: 4,1 W, globoko spanje: 0,6 W, izključeno: 0,08 W (*13) (*23) |
Okoljsko
| Tipična poraba električne energije | 0,37 kWh/teden |
|---|
V embalaži
Tehnični podatki za medij
Vrste in velikosti |
Standardni pladenj: A4, Letter, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, A5 (dolgi rob), B6 (JIS), A6, Executive, A4 kratki, 16K (195 × 270mm); reža za ročno podajanje: širina od 76,2 do 215,9 mm, dolžina od 127 do 355,6 mm; kuverte: COM-10, DL, C5, Monarch; ADF: širina od 105 do 216 mm, dolžina od 147 do 356 mm; steklo skenerja do A4/Letter; samodejno obojestransko A4 |