Številka: 53063165

slomart Philips OneBlade First Shave rezilo, primerno za vse modele OneBlade in OneBlade Pro, za posebno občutljivo kožo na obrazu, original Philips, pakiranje 1 kos (model QP215/50)

slomart Philips OneBlade First Shave rezilo, primerno za vse modele OneBlade in OneBlade Pro, za posebno občutljivo kožo na obrazu, original Philips, pakiranje 1 kos (model QP215/50)

Partnerska prodaja
Koži prijazno rezilo za občutljivo kožo, tudi pri sledovih aken in draženju kože | Enostavno in nežno britje zahvaljujoč plasti mikro steklenih kroglic | Zmanjšuje ureznine in draženje | Primerno za izdelke OneBlade (QP13×x, QP25×x, QP26×x, QP27×x, QP28×x, QP46×x) in OneBlade Pro (QP65×x, QP66×x) | Celoten opis
24,99 €
Način in ceno dostave določi slomart
24,99 €

30.3.2026 - 1.4.2026 predvidena dostava na dom od 4,50 €

Predstavitev

Koži prijazno rezilo za občutljivo kožo, tudi pri sledovih aken in draženju kože | Enostavno in nežno britje zahvaljujoč plasti mikro steklenih kroglic | Zmanjšuje ureznine in draženje | Primerno za izdelke OneBlade (QP13×x, QP25×x, QP26×x, QP27×x, QP28×x, QP46×x) in OneBlade Pro (QP65×x, QP66×x) | Dolgotrajno rezilo iz nerjavečega jekla, ki ga je mogoče uporabljati do 4 mesece, za trajno svež občutek | Komplet vsebuje: 4-mesečna zaloga rezil (1× rezilo proti trenju)