Številka: 51036340

Lierac Sunissime The Fresh gel za po sončenju 200 ml

Lierac Sunissime The Fresh gel za po sončenju 200 ml

Številka: 51036340
Partnerska prodaja Novo
Pomirjujoča in vlažilna nega telesa po sončenju z lahko gel teksturo. Vsebuje 95 % sestavin naravnega izvora in je primerna za vse tipe kože. Takoj osveži in pomiri kožo po izpostavljanju soncu ter pomaga podaljšati in okrepiti porjavelost. Celoten opis
18,20 €
Dostava Vivantis
18,20 €

24.9.2025 - 25.9.2025 predvidena dostava na dom

Predstavitev

Pomirjujoča in vlažilna nega telesa po sončenju z lahko gel teksturo. Vsebuje 95 % sestavin naravnega izvora in je primerna za vse tipe kože. Takoj osveži in pomiri kožo po izpostavljanju soncu ter pomaga podaljšati in okrepiti porjavelost. Obogatena z izvlečki rdečih alg in hamamelisa, ki pomagajo zaščititi pred znaki fotostaranja, kot so gube in povešena koža.

Značilnosti:

  • gel za po sončenju,
  • takoj po sončenju pomiri in osveži kožo,
  • intenzivno hidrira,
  • lajša občutke napetosti ali razdraženosti,
  • podpira regeneracijo kože,
  • ščiti pred znaki staranja, ki jih povzroča sonce,
  • okrepi in podaljša porjavelost,
  • prijetna tekstura gela na vodni osnovi,
  • se hitro vpije in ne pušča mastnega filma,
  • Čudovit poletni vonj: kokos, beli jasmin in vanilija.
Kako uporabljati:

Nanesite na čisto in suho kožo telesa po izpostavljanju soncu.

V kolikor želite prejeti seznam sestavin za ta izdelek, vas vljudno prosimo, da nam pošljete e-sporočilo in poslali vam bomo sliko izdelka s prikazanimi sestavinami. Proizvajalci redno spreminjajo sestavine.