TP-Link optični pretvornik MC112CS 10/100Mbps WDM

Znamka: TP-Link Naša številka: 853508

Brezplačna dostava

TP-Link optični pretvornik MC112CS 10/100Mbps WDM

TP-Link MC112CS pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno. Ima dva vmesnika RJ-45 in SC/UPC. Celoten opis

43.1

43,10 € vključno z DDV Redna cena: 47,26 €, Prihranite 4,16 € (8 %)
Na zalogi pri dobavitelju – predvidena dobava: 23.10.

Na zalogi pri dobavitelju

Pričakovani datum dostave oziroma osebnega prevzema artikla je naveden spodaj.

Dostava na dom predvidoma: 23.10.2017
Osebni prevzem LJ - Brnčičeva in Ljubljana BTC predvidoma na voljo: jutri
Osebni prevzem Kranj, Maribor, Koper in Celje predvidoma na voljo: 23.10.2017

Predstavitev

Opis artikla

TP-Link MC112CS

MC112CS je optični pretvornik, ki vam omogoča nemoteno pretvorbo med 100BASE-FX in 100Base-TX baker. WDM tehnologija vam omogoča da z enim kablom pošiljate in sprejemate podatke, kar prihrani stroške. Narejen je za uporabo z enim optičnim kablom s SC-Type konektorjem. Deluje na 1310nm pri pošiljanju podatkov, sprejema jih z 1550nm. Deluje lahko posamezno. Podaljša domet optičnega omrežja do 20 km in ima zunanji napajalnik.

mimovrste

Tehnične podrobnosti:

  • Proizvajalec: TP-LINK
  • Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3×
  • Vmesniki: 1× 100M SC/UPC 1× 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

Garancija: 2 leti

Uradna stran izdelka


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema
Brezžična WiFi tehnologija ne
Antene ne
LAN povezava Žično