Številka: 52844395

shumee SEMILAC Krtača za prah s stojalom 1 kos

shumee SEMILAC Krtača za prah s stojalom 1 kos

Partnerska prodaja
SEMILAC Krtača za prah s stojalom 1 kos Celoten opis
17,41 €
Način in ceno dostave določi Extrastore Sp. z o.o.
17,41 €
Brezplačna dostava

23.4.2026 predviden osebni prevzem od 0 €
23.4.2026 - 24.4.2026 predvidena dostava na dom od 0 €

Predstavitev

Profesionalni čopič za natančno odstranjevanje prahu s površine nohtov, ki nastane pri manikuri ali poslikavi nohtov. Čopič je izdelan iz popolnoma oblikovanih sintetičnih ščetin, ki so nežne, a zelo trpežne.

Ta estetsko privlačen čopič ima posebno stojalo, ki omogoča shranjevanje navpično s ščetinami obrnjenimi navzdol, kar jih ščiti pred poškodbami in upogibanjem. Poleg tega stojalo omogoča priročno postavitev na mizo, kar zagotavlja hiter in enostaven dostop do čopiča med uporabo.

Skupna dolžina ščetin: približno 2,5 cm.

Skupna dolžina samega čopiča: približno 8,3 cm

Višina stojala s čopičem: približno 8,9 cm

Širina stojala s čopičem: približno 4,1 cm

Dodatne informacije: Za čiščenje ščetin je priporočljiva uporaba nežnih čistilnih sredstev (na primer tistih, ki se uporabljajo za pranje čopičev za ličenje). Če boste čopič uporabljali le za čiščenje nohtne plošče dekorativnega prahu (in ne ostankov pilice), bo zadostovalo že navadno milo.

Ne uporabljajte preveč koncentriranih tekočin za čiščenje čopičev, saj lahko to negativno vpliva na njihovo kakovost. Čopiča ni mogoče čistiti v avtoklavu.