Številka: 31692507

Ashleigh & Burwood Nadomestno polnilo za difuzor LIFE IN BLOOM - CVET POMARANČE & MANDARINA, 200 ml

Ashleigh & Burwood Nadomestno polnilo za difuzor LIFE IN BLOOM - CVET POMARANČE & MANDARINA, 200 ml

Številka: 31692507
Partnerska prodaja
In Bloom Refill – Kvadratna PET/PCR steklenička – Oranžna – Pomarančni cvet & Mandarina Celoten opis
23,20 €
23,20 €

16.10.2025 - 17.10.2025 predvidena dostava na dom

Predstavitev


Paket vsebuje nadomestno dišavno esenco za difuzor.


Ali veste, katera dišava se najbolj prilega vašemu interierju?


  • Sveže sveže dišave v vhodnih prostorih bodo vaše goste privabile na nepozabno srečanje
  • Elegantne cvetlične ali zemeljske dišave vam bodo v vsakem vremenu pričarale prijetno domače vzdušje
  • Sprostitveni vonj sivke in melise vam bo pomagal odvreči vsakdanje skrbi in ustvariti oazo mirnega in sladkega spanca v vaši spalnici.

Kako deluje aroma difuzor?


  • Ničesar ni treba prižgati. Difuzor bo z bambusovimi palčkami enostavno in preprosto odišavil vašo notranjost.
  • Aromatični učinki difuzorjev so običajno subtilni in dolgotrajni. Intenzivnost vonja lahko regulirate sami s številom palčk.


Kam postaviti difuzor?


  • Difuzor je jasna izbira za prostore, kjer želimo ustvarjati stalno dišeče vzdušje.
  • Difuzorji s prostornino okoli 100 ml so še posebej primerni za manjše prostore, npr. kopalnice, predsobe, stranišča ali spalnice.
  • Večji difuzorji s prostornino 200 ml ali več lahko odišavijo tudi okoli 20 kvadratnih metrov velik prostor in so zato primerni za prostorske prostore.