Etro Heliotrope - EDT
65,90 € 59,30 €

Heliotrope je luxusní, orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se kombinací pomerančového květu, mandlí, bergamotu a essencí z listů hořkého pomeranče (petitgrain). Poté přejde do čistě květinového srdce tvořeného kosatcem, jasmínem, heliotropem, růží a ylang-ylang.

Etro Io Myself - EDP
73,70 € 69,80 €

Io Myself je razkošna, orientalska lesnata dišava za moške in ženske. Glavo sestavljajo bergamot, mandarina, citrusi in papirus. V srcu boste začutili kombinacijo žafrana, cedre in turško rdeče vrtnice. Sestava je zaprta z labdanovo smolo, agarskim lesom in okrasnim subtropskim grmičevjem.

Etro Lemon Sorbet - EDT
65,90 €

Lemon Sorbet je luxusní, aromaticko-fougerová vůně pro ženy i muže. Hlava se otevírá svěžími tóny pomeranče, bergamotu, citronu a essence z listů hořkého pomeranče (petitgrain). V bylinném srdci se rozvoní výzraná kombinace rozmarýnu a levandule. Kompozici uzavírá santalové dřevo společně s vetirem.

Etro Musk - EDT
62,10 € 59,30 €

Musk je razkošna, cvetlično-lesnata dišava za ženske in moške. Sveža glava vsebuje verbeno, bergamot in grenivko. V osrčju je šmarnica, vrtnice, sandalovina, guajac in cedrovina. Sestavo zapirata mošus in sandalovina. Začelo se je leta 2004. .

Etro Via Verri - EDT
65,90 € 62,10 €

Via Verri je luxusní, dřevitě-aromatická vůně pro muže i ženy. Otevírá se kombinací bílého pepře, svěžího bergamotu a jasmínu. Poté přechází do akordů růže, kosatce a kardamomu. Kompozici uzavírá hřejivá ambra, pižmo a cypřiš.   Na trh byla uvedena v roce 2008.

Etro Vicolo Fiori - EDP
73,70 €

Vicolo Fiori Eau De Parfum je luxusní, květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje tangerinku, v čistě květinovém srdci se snoubí lotus, leknín, šípková růže, brambořík a ylang-ylang. Kompozici uzavírá pižmo, kosatec, ambra a vanilka.   Na trh byla uvedena v roce 2011.

Etro Vicolo Fiori - EDT
65,90 € 59 €

Vicolo Fiori je luxusní květinově-ovocná vůně pro ženy. V úvodu se rozvoní kombinací mandarinky a modrých zvonků. Poté přejde do srdce tvořeného lotusem, lekníme, bramboříkem, šípkovou růží, ylang-ylang, bílou broskví a cukrovým melounem.