Al Haramain Dazzle - EDP
27,10 € 25,60 €

Dazzle je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje svěží bergamot a černý rybíz. V srdci se snoubí růže s pelyňkem a základ dotváří pačuli. .

Al Haramain L`Aventure Blanche - EDP
36,80 € 31,80 €

L´Aventure Blanche z kolekce L´Aventure je luxusní květinová vůně pro ženy. Otevírá aromatickou levandulí, růží a kombinací citrusů. V srdci ucítíte černý rybíz, jasmín, konvalinku a kosatec. Kompozici uzavírá santalové dřevo a hřejivá ambra. Na trh byla uvedena v roce 2017.

Al Haramain L`Aventure Femme - EDP
37,10 €

L´Aventure Femme z kolekce L´Aventure je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří ananas, bergamot, černý rybíz a lední plody. V srdci se snoubí frézie s růží a cedrovým dřevem. Kompozici uzavírá pižmo, santalové dřevo a vanilka společně s ambrou. Na trh byla uvedena v roce 2017.

Al Haramain Portfolio Neroli Canvas - EDP
155 € 127,90 €

Portfolio Neroli Canvas iz kolekcije Portfolio je razkošna cvetlično-lesnata dišava za ženske in moške. Glava citrusov vsebuje bergamot, esenco grenke pomaranče (petitgrain) in limono. V svojem srcu boste začutili oranžni cvet in grenko oranžno esenco.

Al Haramain Signature Rose Gold - EDP
16,70 €

Signature Rose Gold je ženska cvetna dišava. Otvoritveni toni so sestavljeni iz sveže mandarine, bergamota, črnega ribeza in rože ylang-ylanga. V srcu boste začutili kombinacijo jasmina, breskve, irisa, frezije in suhega sadja. Sestavo zaprejo mošus, topla ambergris in sladka vanilija. .