TP-Link medijski konverter MC210CS

Znamka: TP-Link Naša številka: 790526
TP-Link medijski konverter MC210CS

TP-Link medijski konverter MC210CS

TP-LINK MC210CS je medijski konverter ustvarjen za spreminjanje 1000BASE-LX/LH optike na 1000Base-T bakren medij in nazaj. Izdelan je v skladu z IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standardi. Celoten opis

49.8

49,80 € vključno z DDV Redna cena: 67,58 €, Prihranite 17,78 € (26 %)
Na zalogi pri dobavitelju – predvidena odprema: 28.6.

Na zalogi pri dobavitelju

Pričakovani datum dostave oziroma osebnega prevzema artikla je naveden spodaj.

Dostava na dom predvidoma: 02.07.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem LJ-BTC in LJ-Brnčičeva: 28.06.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem Kranj, Maribor, Koper in Celje: 28.06.2018

Predstavitev

Opis artikla

TP-LINK MC210CS je medijski konverter ustvarjen za spreminjanje 1000BASE-LX/LH optike na 1000Base-T bakren medij in nazaj. Izdelan je v skladu z IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standardi. Namenjen je za uporabo s single-mode optičnim kablom z uporabo SC-Type konektorja. MC210CS podpira dolgovalovne (LX) laser specifikacije na polni hitrosti. Deluje na 1310nm tako pri pošiljanju kot sprejemanju podatkov.

Druge funkcije vključujejo zmožnost samostojne uporabe (brez ohišja) ali z TP-LINK 19" ohišjem, Auto MDI/MDI-X za TX port in statusnimi LED na sprednji strani. MC210CS vam pošiljal podatke na podaljšanih razdaljah z uporabo single-mode optike do 15 kilometrov.

Tehnične podrobnosti:

  • Proizvajalec: TP-LINK
  • Standard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3×
  • Vmesniki: 1× 1000M SC/UPC port , 1× 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
  • Omrežni kabel 1000BASE-T: UTP category 5, 5e kabel (največ 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100m)
  • Zunanji napajalnik
  • Dimenzije: 94.5×73.0×27.0 mm

Garancija: 3 leta

Uradna stran izdelka


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Usmerjevalnik