Huion Grafična tablica Huion Slate 10
Predstavitev
Če iščete grafično tablico, ki združuje funkcionalnost klasične tablice in zmogljivosti naprave za risanje, je Huion Slate 10 morda to, kar potrebujete. Ta 10,1-palčna tablica z operacijskim sistemom Android je zasnovana za mlade grafične oblikovalce, otroke z umetniško dušo in ustvarjalce, ki potrebujejo lahko, mobilno orodje. Zaradi zaslona Full HD+, občutljivega pisala s 4096 stopnjami pritiska, dolge življenjske dobe baterije in zmogljivega procesorja je ustvarjanje – kjer koli ste – še bolj zabavno.

Huion Slate 10 ima 10,1-palčni zaslon z ločljivostjo 1920 × 1200 slikovnih pik, ki vam zagotavlja jasno in podrobno sliko. Razmerje stranic 16 : 10 vam omogoča udobno delo v grafičnih aplikacijah, popolna laminacija zaslona pa odpravlja učinek prostora med steklom in sliko, kar vam omogoča bolj naravno risanje. Delate v svetlem okolju? Premaz proti bleščanju bo pomagal zmanjšati odseve za dodatno udobje (ni priložen).

Priloženo je digitalno pisalo HS200 z aktivno kapacitivno tehnologijo in 4096 stopnjami občutljivosti na pritisk. Tako lahko natančno nadzorujete debelino črt in dosežete učinek, podoben delu s tradicionalnim orodjem. Pisalo je opremljeno z dvema stranskima gumboma, ki ju lahko – v aplikaciji HiPaint – programirate kot bližnjice, kar pospeši vaše delo in celotnemu postopku doda tekočnost. Funkcija za odklanjanje dlani vam omogoča, da roko prosto položite na zaslon brez nevarnosti naključnih črt.

Tablični računalnik Slate 10 deluje kot klasična tablična naprava z zaslonom na dotik s sistemom Android – uporabljate lahko intuitivne prstne geste, kar znatno pospeši navigacijo po aplikacijah. Podpira priljubljene programe za risanje, kot sta HiPaint in MediBang Paint, zato lahko takoj začnete skicirati, barvati in deliti svoje delo.

Tablični računalnik je opremljen s prostorno 6000 mAh baterijo, ki z enim polnjenjem zagotavlja do 7 ur neprekinjene uporabe. Čas polnjenja je približno 3,5 ure, senzor samodejne svetlosti pa pomaga varčevati z energijo. To je dovolj, da preživite ustvarjalno popoldne zunaj doma ali opravite nekaj nalog na daljavo, ne da bi nenehno segali po polnilniku.

Huion Slate 10 poganja osemjedrni procesor Unisoc Tiger T616, ki v kombinaciji z 8 GB pomnilnika RAM zagotavlja nemoteno delovanje sistema Android 12 in grafičnih aplikacij. 128 GB notranjega pomnilnika pomeni veliko prostora za projekte in aplikacije, možnost razširitve do 512 GB (s kartico TF) pa zagotavlja, da vam prostora ne bo zmanjkalo.

Tablični računalnik tehta le 575 g in meri 243 × 161 × 8,6 mm, zato ga zlahka spravite v torbo ali nahrbtnik. S povezljivostjo Wi-Fi in Bluetooth jo lahko preprosto povežete s tipkovnico, miško ali drugimi napravami. Poleg tega vam prisotnost kamer (sprednje in zadnje), zvočnikov in priključka za slušalke omogoča ustvarjanje ne le grafike, temveč tudi multimedije – od fotografij in videoposnetkov do podcastov.

| Proizvajalec | Huion |
|---|---|
| Model | KT1001 |
| Barva | siva |
| Dimenzije | 243 × 161 × 8,6 mm |
| Delovno območje | 216,57 × 135,36 mm |
| Neto teža | 575g |
| Dotik | 10-točkovni kapacitivni dotik |
| Stojalo | Usnjeno ohišje s funkcijo stojala |
| Video vmesnik | USB-C, 3,5-milimetrski zvočni priključek |
| Vhodna napetost | DC 5V |
| Delovna temperatura in vlažnost | 0–40°C, 20–80% |
| Temperatura in vlažnost pri shranjevanju | –20 °C~60 °C, 10–90 % |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android 12.0 |
| Ločljivost | 1920 × 1200 (16:10) |
|---|---|
| Vrsta LCD | IPS |
| steklo AG | Brez |
| Popolna laminacija | Da |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Svetlost | 260 cd/m2 |
| Odzivni čas | 25 ms |
| Vidni kot | 160° |
| Barvni razpon | 65 % NTSC, 90 % sRGB, 66 % Adobe RGB |
| Barva zaslona | 16,7M (8 bitov) |
| Digitalno pisalo | Aktivno kapacitivno pisalo HS200 |
|---|---|
| Občutljivost na pritisk | 4096 ravni |
| Podpora za nagib | ±60° |
| Višina zaznavanja | Približno 10 mm |
| Natančnost | ±0,3 mm (sredina), ±0,6 mm (vogal) |