Zyxel stikalo SFP-LX-10-D

Znamka: Zyxel Naša številka: 818441

Brezplačna dostava

Zyxel stikalo SFP-LX-10-D

Zyxel SFP-LX-10-D je majhna form-faktor vtičnica z zmogljivostjo prenosa podatkov 1 Gbps. Celoten opis

114.9

114,90 € vključno z DDV Redna cena: 118,95 €, Prihranite 4,05 € (3 %)
Na zalogi pri dobavitelju – predvidena dobava: 26.10.

Na zalogi pri dobavitelju

Pričakovani datum dostave oziroma osebnega prevzema artikla je naveden spodaj.

Dostava na dom predvidoma: 26.10.2017
Osebni prevzem LJ - Brnčičeva in Ljubljana BTC predvidoma na voljo: 25.10.2017
Osebni prevzem Kranj, Maribor, Koper in Celje predvidoma na voljo: 26.10.2017

Predstavitev

Opis artikla

Gigabit hitrost in fleksibilnost

ZyXELova Small Form-faktor vtičnica (SFP) zagotavlja zmogljivost in prilagodljivost z dvosmerno gigabitno hitrostjo ter hot-pluggable Gigabit Ethernet portom.

Majhna velikost in visoka port gostota

ZyXELov SFP Transceiver je kompaktno zasnovan in zagotavlja visoko gostoto porta. Na primer, ZyXEL GS-3012F stikalo se lahko poveže z 12 povezavami – vse po dostopni ceni.

Skladno z industrijskimi standardi

SFP oddajniška družina je skladna z IEEE 802.3z in SFP MSA omogoča enostavno povezljivost z vsemi standardnimi napravami različnih ponudnikov.

Tehnične podrobnosti:

  • Naprava: ZYxel, SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module
  • Priključki: 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only
  • Management: Ne
  • Zmogljivost: Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
  • Ostalo: Wavelength: 1310nm, Dolžina Kabla(max.): 10,000 m (single-mode fiber)
  • Montaža: V prosto SFP mesto na stikalu
  • Dimenzije: 5.6×1.34×12.4 cm (Š x G x V)
  • Teža: 0.02 kg

Garancija: 5 let


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Stikala (Switchi)