Now You See

Now You See

Številka: 100069300374
Partnerska prodaja
Will you look her in the eyes, just before she dies? A terrifying crime thriller that will set your pulse-pounding. Perfect for fans of M. J. Arlidge, Robert Bryndza, and Angela Marsons Celoten opis
12,16 €
Vključno z DDV
9,13 €
-24%
Partner: LIBRISTO

Razprodano

Artikli partnerja LIBRISTO

Za prodajo odgovarja mimovrste=), vključno z morebitnimi reklamacijami ali vračili artiklov.
Partner pošlje artikle v ločeni pošiljki.
Način in ceno dostave določi partner.

Številka: 100069300374

Predstavitev

Ta knjiga je v tujem jeziku: Angleščina


Lastnosti knjige
  • Jezik: Angleščina
  • Založnik: Headline Publishing Group
  • Vezava: Knjiga – Brošura
  • Število strani: 352

Originalni opis knjige
Will you look her in the eyes, just before she dies? A terrifying crime thriller that will set your pulse-pounding. Perfect for fans of M. J. Arlidge, Robert Bryndza, and Angela Marsons