TrendNet mrežna kartika TE100-ECFX

Znamka: TrendNet Naša številka: 678767

TrendNet mrežna kartika TE100-ECFX

Izredno hitra mrežna kartica TRENDNET TEG-ECFX nudi prenose preko visoke performančne PCI Express arhitekture do 200 Mps. Kompatibilna je z Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 in Linux operacijskimi sistemi. Celoten opis

104.99

104,99 € vključno z DDV Redna cena: 110,52 €, Prihranite 5,53 € (5 %)
Trenutno ni na zalogi
Več informacij

Trenutno ni na zalogi

Artikli z oznako Trenutno ni na zalogi trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Trenutno ni na zalogi" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

Izredno hitra mrežna kartica TRENDNET TEG-ECFX nudi prenose preko visoke performančne PCI Express arhitekture do 200 Mps. Kompatibilna je z Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 in Linux operacijskimi sistemi.

Adapter deluje v Full-Duplex načinu s katerim generira prenose do 200 Mbps preko PCI Express Bus arhitekture. Podpira Wake-on-LAN (WOL) in Remote Wake -Up. Optimizira mrežne performance z 802.1Q VLAN tagging in 802.1p Priority Tagging.

Tehnične podrobnosti:

  • 1×100Base-FX SC-tip Multi-Mode optični port
    • PCI Express 1.1 kompatibilen
  • Podpira IEEE 802.1Q VLAN tagging
    • IEEE 802.1p Layer 2 priority tagging
    • IEEE 802.3× full-duplex Flow Control
    • Wake-on-LAN in oddaljena Wake-up podpora
  • Plug in Play
  • Podpira optične povezave do oddaljenosti 2 km (1,2 milje)
  • Wake-on-LAN, 802.1p in 802.1Q podpora
  • Standardi IEEE 802.3u 100Base-FX
  • IEEE 802.3×, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p
  • Mrežni medij: Multi-mode optični kabel 50/125 µm do 550 m ali 62.5/125 mikrometra do 2 km
  • Vmesnik: PCI Express, SC-tip slot
  • Poraba: max 2 watt
  • Diagnostični LED Speed, Link / Activity
  • Podprti OS: Windows 8 (32/64-bit), Windows 7 (32/64-bit), Vista (32/64-bit), XP (32/64-bit)
  • Windows Server 2003, 2008
  • Linux Kernel 2.4.x / 2.6.x
  • Data Rate:
  • 100 Mbps (half-duplex)
  • 200 Mbps (full-duplex)
  • Dimenzije: 117×107×57 mm (4.6×4.2×2.2 in.)
  • Teža: 45 g (1.6 oz)
  • Temperatura:
  • Delovna: 0°C ~ 50°C (32°F ~ 122°F)
  • Shranjevanje: –10°C ~ 70°C (14°F ~ 158°F)
  • Vlaga max. 95% (brez kondenzacije)
  • Certifikati CE, FCC

Garancija: 2 leti


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Mrežna kartica
Število priključkov 1
LAN povezava Žično