TrendNet modul za podaljšanje razdalje signala TEG-MGBS20D5

Znamka: TrendNet Naša številka: 925287

TrendNet modul za podaljšanje razdalje signala TEG-MGBS20D5

TRENDnet TEG-MGBS20D5 poskrbi za ustvarjanje dolgih razdalj v singel standardih optičnih vlaken za razdalje do 20 km. Celoten opis

91.8

91,80 € vključno z DDV
Trenutno ni na zalogi
Več informacij

Trenutno ni na zalogi

Artikli z oznako Trenutno ni na zalogi trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Trenutno ni na zalogi" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

TRENDnet TEG-MGBS20D3 je zmožen razširiti svojo obstoječo dvosklopno povezavo vlaken in jo pretvoriti v dve ločeni singel mode optični povezavi. SPF vmesnik je združljiv s standardnimi SPF sloti in ponuja vmesnik 1.000 Mbps-LX. Hot-pluggable SFP transceiver deluje z MSA kompatibilnim SFP slotom. TEG-MGBS20D3 je izdelan za delovanje v temperaturnem območju od 0 ° C do 70 ° C.

western-digital

Tehnične podrobnosti:

  • Poln naziv: TEG-MGBS20D5 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC Module 1550 (20KM)
  • Standardi: IEEE 802.3z, Skladen z ANSI Fiber Channel, Class 1 Laser
  • Vmesnik naprave: SFP MSA skladen, Simplex LC duplex konektor
  • Hitrost prenosa podatkov: 1,25 Gbps
  • Optična izhodna moč: –3 ~ –9 dBm
  • Razdalja: 20 km
  • Specialne posebnosti: Hot-Plug, Dvosmerni (WDM) SFP modul
  • Občutljivost: –23 dBm
  • Poraba: 0,8 Wat
  • Delovna temperatura: 0 – 70 °C
  • Valovna dolžina: TX: 1550 nm, RX: 1310 nm
  • Dimenzije: 57×13×12 mm
  • Teža: 18 g
  • Certifikati: CE, FCC

Garancija: 3 leta


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Adapter