Digitus pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode

Znamka: Digitus Naša številka: 684203

Digitus pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode

Mrežni pretvornik iz optičnega vlakna v UTP kabel. Omogoča gigabitne hitrosti prenosa podatkov. Celoten opis

94.6

94,60 € vključno z DDV Redna cena: 105,00 €, Prihranite 10,40 € (9 %)
Na zalogi pri dobavitelju – predvidena odprema: 24.10.

Na zalogi pri dobavitelju

Pričakovani datum dostave oziroma osebnega prevzema artikla je naveden spodaj.

: 23.10.2018
Dostava na dom predvidoma: 24.10.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem LJ-BTC, LJ-Brnčičeva in LJ-Šiška: 24.10.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem Kranj, Maribor, Koper in Celje: 24.10.2018

Predstavitev

Opis artikla

Mrežni pretvornik iz optičnega vlakna v UTP kabel. Omogoča hitrosti prenosa podatkov do 1000 Mb/s.

Pretvornik podpira multi-mode optične povezave.

Tehnične podrobnosti:

  • Podprti standard IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX
  • Vmesnika 1000Base-T RJ45 in optični 1000Bse-SX/LX SC
  • Podpira multi-mode optične povezave 1000Base-T 4 parni Utp Cat. 5 do 100 m, 1000Base-SX 62.5/125 um Multi-mode do 220 m, 1000Base-SX 50/125 um Multi-mode do 550 m in 1000Base-LX 62.5/125 um Multi-mode do 550 m
  • LED indikatorji PWR/TX/RX/Full Duplex & Collision/LNK/LNKF
  • Zunanje napajanje 12 V DC, 0.5 A, Certifikati FCC in CE
  • Deluje le z 1000 Mbps (Giga) opremo in povezavo

Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Adapter
LAN povezava Žično
Hitrost Gigabitna hitrost
Hitrost prenosa 1000 Mb/s
Napajanje Omrežni adapter