Vse knjige

Število strani: 390

  • Število strani
    390
    ×
The Last Time We Say Goodbye

The Last Time We Say Goodbye

16,12 €

In the tradition of Thirteen Reasons Why and All the Bright Places, The Last Time We Say Goodbye is a deeply affecting novel that will change the way you look at life and death.From New York Times bests

Partner: LIBRISTO
-20%
Concise History of Hungary

Concise History of Hungary

27,99 €
22,22 €

This 2001 book offers a comprehensive thousand-year history of the land, people, society, culture and economy of Hungary, from its nebulous origins in the Ural Mountains to the elections of 1988. It tells above all the thrilling story of a people whi ..

Partner: LIBRISTO
Jill Shalvis: Dlje od večnosti, mehka vezava

Jill Shalvis: Dlje od večnosti, mehka vezava

13,95 €

Ljubezen nas lahko zadene kot strela z jasnega … Grace ni nikoli niti pomislila, da bo morala kdaj življenje začeti čisto znova, iz nič. Tako je v Lucky Harborju začela delati kot sprehajalka psa prezaposlenega zdravnika Josha Scotta. Ko se nekega dne varuška njegovega otroka preprosto ne prikaže, Grace prevzame še skrb zanj. In kaj kmalu skrbi za dom privlačnega samskega očeta …

Dostava Mimovrste
Zmago Šmitek: Poetika in logika slovenskih mitov

Zmago Šmitek: Poetika in logika slovenskih mitov

39 €
37,35 €

Ključi kraljestva

Miti niso besedila, ki bi nastajala brez neke notranje logike, čeprav jih odlikuje svoboda imaginacije. Mitičnemu pogledu na svet je svojstveno, da ga ureja in klasificira po načelu podobnosti, nasprotij in premen, seveda po svoji lastni verodostojnosti.

Dostava Mimovrste