TrendNet Optični pretvornik TFC-110S20D5i

Znamka: TrendNet Naša številka: 681772

TrendNet Optični pretvornik TFC-110S20D5i

Trendnet TFC-110S20D5i je inteligentni optični pretvornik, ki pretvarja 10/100Base-TX (RJ-45) medij na 100Base-FX fiber (SC Simplex Type) medij ter tudi obratno. Podpira SNMP s katerim vam omogoča povezovanje razdalj do 20 km. Celoten opis

125.98

125,98 € vključno z DDV Redna cena: 132,61 €, Prihranite 6,63 € (4 %)
Rok dobave ni znan
Več informacij

Rok dobave ni znan

Artikli z oznako Rok dobave ni znan trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Rok dobave ni znan" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

Trendnet TFC-110S20D5i je inteligentni optični pretvornik, ki pretvarja 10/100Base-TX (RJ-45) medij na 100Base-FX fiber (SC Simplex Type) medij ter tudi obratno. Podpira SNMP s katerim vam omogoča povezovanje razdalj do 20 km. Konverter je Dual Wavelength Single Mode SC-Type. Vgrajen ima LED indikator. Podpira CSMA/CD protokol.

Podrobnosti:

  • Mora se uporabiti z TFC-110S20D3i
  • Kompatibilen z IEEE 802.3u 100Base-TX in 100Base-FX standardi
  • 1×10/100Base-TX RJ-45 port
  • 1×100Base-FX single-mode bi-directional simplex-SC tip optični port
  • Podpora za Port level SNMP management
  • Spremljanje in konfiguriranje Ethernet ali optičnega duplex načina, LLR, port za vklop / izklop in sprejem informacije za prekinjeno povezavo preko modula za upravljanje TFC-1600MM in ohišja TFC-1600
  • Dip switch kontrole: Fiber (Full / Half-Duplex), UTP (Auto negotiation / Manual), Speed (10 Mbps / 100 Mbps),
  • Baker (Full / Half-Duplex), LLR (Enable / Disable) in LLCF (Enabled / Disable)
  • Link Loss Carry Forward (LLCF) podpora
  • Link Loss Return (LLR) podpora
  • Statusni LED indikatorji za Power in Link / Activity
  • Izmenljivo metalno ohišje
  • Stenska montaža
  • Deluje kot samostojni konvrter ali z TFC-1600 optičnim ohišjem
  • Protokol: CSMA/CD
  • Cerifikati: FCC, CE

Garancija: 2 leti

Uradna stran


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema