TrendNet Optični pretvornik TFC-110MM

Znamka: TrendNet Naša številka: 681759

TrendNet Optični pretvornik TFC-110MM

Trendnet TFC-110MM je optični pretvornik, ki pretvarja 10/100Base-TX (RJ-45) medij na 100Base-FX fiber (MT-RJ Type) medij ter tudi obratno. Omogoča povezovanje razdalj do 2 km. Konverter je Multi-Mode MT-RJ Type. Celoten opis

127.9

127,90 € vključno z DDV Redna cena: 134,63 €, Prihranite 6,73 € (4 %)
Rok dobave ni znan
Več informacij

Rok dobave ni znan

Artikli z oznako Rok dobave ni znan trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Rok dobave ni znan" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

Trendnet TFC-110MM je optični pretvornik, ki pretvarja 10/100Base-TX (RJ-45) medij na 100Base-FX fiber (MT-RJ Type) medij ter tudi obratno. Omogoča povezovanje razdalj do 2 km. Konverter je Multi-Mode MT-RJ Type. Vgrajen ima LED indikator. Podpira CSMA/CD protokol.

Podrobnosti:

  • Kompatibilen IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX in 100Base-FX standardi
  • Eden 10/100Base-TX auto-negotiation RJ-45 priključek
  • Auto-negotiation 10/100Mbps hitrost in Half/Full-duplex mode na TX priključeku
  • Auto MDIX za 10/100Base-TX priključek
  • Eden 100Mbps optični priključek z Multi-mode MT-RJ Type konnektorjem
  • Half / Full-Duplex mode selektor na optičnem priključeku
  • LED indikator za Power, Link/Activity, Full-Duplex in hitrost
  • Možnost montaže na steno
  • Opcijsko 19” sistemsko ohišje z podvojenim napajalnikom (TFC-1600), možnost montaže do 16 TFC medija konverterjev
  • Protokol: CSMA/CD
  • Cerifikati: FCC, CE

Garancija: 2 leti

Uradna stran


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema