TrendNet Optični pretvornik TFC-1000S40D3

Znamka: TrendNet Naša številka: 681434

Brezplačna dostava

TrendNet Optični pretvornik TFC-1000S40D3

Trendnet TFC-1000S40D3 je inteligentni optični pretvornik, ki pretvarja 1000Base-TX (RJ-45) medij na 1000Base-FX (SC Simplex Type) medij ter tudi obratno. Podpira SNMP s katerim vam omogoča povezovanje razdalj do 40 km. Celoten opis

782.64

782,64 € vključno z DDV Redna cena: 823,83 €, Prihranite 41,19 € (4 %)
Rok dobave ni znan
Več informacij

Rok dobave ni znan

Artikli z oznako Rok dobave ni znan trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Rok dobave ni znan" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

Trendnet TFC-1000S40D3 je inteligentni optični pretvornik, ki pretvarja 1000Base-TX (RJ-45) medij na 1000Base-FX (SC Simplex Type) medij ter tudi obratno. Podpira SNMP s katerim vam omogoča povezovanje razdalj do 40 km. Konverter je dvopasovni Single Mode SC-Type.

Podrobnosti:

  • Kompatibilen z IEEE 802.3ab 1000Base-T in IEEE 802.3z 1000Base-LX standardi
  • Vsebuje Dip stikalo za Fiber (Auto/Manual), LLR (Enable/Disable)
  • Podpira LLCF (Link Loss Carry Forward, Link Pass Through)
  • Podpira LLR (Link Loss Return) za FX priključek
  • Podpira Full-Duplex in Auto-Negotiation Mode za optični priključek
  • Single-Strand optika, Hot Plug amp; montaža na steno
  • Opcijsko 19” sistem ohišje (TFC-1600) z kapaciteto do 16 medija konverterjev
  • Protokol: CSMA/CD
  • Cerifikati: FCC, CE

Garancija: 2 leti

Uradna stran


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema