TrendNet mini-GBIC modul TEG-MGBS80

Znamka: TrendNet Naša številka: 682428
TrendNet mini-GBIC modul TEG-MGBS80

TrendNet mini-GBIC modul TEG-MGBS80

Trendnet TEG-MGBS80 je Mini-GBIC Single-Mode modul, ki deluje z standardnimi Mini-GBIC sloti na večini stikal. Celoten opis

591.75

591,75 € vključno z DDV Redna cena: 622,90 €, Prihranite 31,15 € (5 %)
Razprodano
Več informacij

Trenutno ni na zalogi

Artikli z oznako Trenutno ni na zalogi trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Trenutno ni na zalogi" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

Trendnet TEG-MGBS80 je Mini-GBIC Single-Mode modul, ki deluje z standardnimi Mini-GBIC sloti na večini stikal. Naprava ima en 1000Mbps-LX (LC-Type) Mini-GBIC konektor. Spaja razdalje do 80 kilometrov.

Podrobnosti:

  • Kompatibilen z IEEE 802.3z Gigabit Ethernet in Fiber Channel standardi
  • Industrijski standard SFP paketov
  • Dvojni LC konektor
  • 1.0625Gbps Fiber Channel kompatibilen
  • 1.25Gbps Gigabit Ethernet kompatibilen
  • Enosmerna napetost 3.3V

Garancija: 2 leti

Uradna stran


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema