Level One omrežni pretvornik FVT-2002

Znamka: Level One Naša številka: 929272

Level One omrežni pretvornik FVT-2002

LevelOne FVT-2002 je omrežni pretvornik signala, ki p retvori signal iz bakrene napeljave na optično. Celoten opis

53.8

53,80 € vključno z DDV Redna cena: 66,42 €, Prihranite 12,62 € (19 %)
Na zalogi pri dobavitelju – predvidena odprema: 26.10.

Na zalogi pri dobavitelju

Pričakovani datum dostave oziroma osebnega prevzema artikla je naveden spodaj.

: 25.10.2018
Dostava na dom predvidoma: 26.10.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem LJ-BTC, LJ-Brnčičeva in LJ-Šiška: 26.10.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem Kranj, Maribor, Koper in Celje: 26.10.2018

Predstavitev

Opis artikla

LevelOne FVT-2002

Medijski pretvornik omogoča pretvorbo omrežnih signalov, med bakrom in optiko. Prinaša 10/100Base-TX RJ-45 vhod, ki podpira polno duplex in delno duplex stikalo in 10Base-T ter 100Base-TX avtomatsko zaznavanje. Uporabljeno v multi-načinu z optično napeljavo, lahko podaljša vaše omrežje na dolžino 2km.

Naprava ima vgrajeno Dip stikalo za preproste nastavitve pretvornika, ki deluje na Smart LFP in omogoča napravi nadzor nad optično in bakreno napeljavo.

western-digital

Tehnične podrobnosti:

Standardi:
  • IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet
  • IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet
  • IEEE 802.3× Flow Control (full-duplex flow control)
Lastnosti:
  • Vmesniki: 1×100Base-FX Multi-mode duplex ST, Fiber cable: 50/125um, 62.5/125um
  • Indikator: LED
  • Operativna razdalja: 2km
  • Dimenzije: 71×94×26 mm
  • Teža:420 g

Garancija: 2 leti


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema
Hitrost 10/100