Zdravo !   Kaj te zanima danes?

Iskalnik:

Volan Logitech G25 Racing Wheel

Oceni artikel: Oceni z oceno 1 Oceni z oceno 2 Oceni z oceno 3 Oceni z oceno 4 Oceni z oceno 5 Artikla še nisi ocenil/-a.

Povprečna ocena: 4.54 | Na podlagi 39 ocen in 11 mnenj.

Ultimativni dirkalni pripomoček za vaš PC.

Redna cena: 284,69 €
Spletna cena: 239,50 € (57.394 SIT)
Prihranek: 45,19 € (15,87%)

Tudi na obroke, 3-24 mesecev!
npr: 35,97 € + 11 x 20,44 €

Kasneje lahko izdelek odstraniš ali spremeniš količino.

Garancija: 1 leto

Predvidena dobava: do 14 dni

Če z nakupom nisi zadovoljen, lahko v tridesetih dneh vrneš naročene artikle, mi pa ti bomo povrnili kupnino.



Mnenja uporabnikov Napiši svoje mnenje

 

Volan Logitech G25 Racing Wheel

5 11. junij 2008 Piše: Denis Jazbec Priporoča nakup: Da


Volan bi priporočil vsem, ki hočejo uživati ob dobrih dirkaških igrah, saj je s tem volanom igrati igre, kot bi vozil pravi avto. Funkcije volana kot so "šaltanje"... so zelo dobro razporejene. Volan uporabljam že dolgo časa in je kot nov. Vse še deluje, kot mora za razliko od nekaterih drugih s cenejšega ranga volanov. Nakup priporočam vsem, ki želijo ob igrah še več zabave in veselja.

Čas uporabe: 1 leto

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 49

Rang med ocenjevalci: 75. mesto

Uporabnik od: 1. junij 2008

 

g25

5 12. maj 2008 Piše: luka Priporoča nakup: Da


Hud volan, tud sam ga mam kupu sm ga pa tuki gor. res zelo dodelan volan, do izraza na njem pridejo pa simulacije, realisticne dirkacine. priporocam ga vsem, ki si zelijo izkusiti realisticno virtualno voznjo.

Čas uporabe: 1 mesec

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 3

Rang med ocenjevalci: 2323. mesto

Uporabnik od: 10. avgust 2007

1 od 3 obiskovalcev se je zdelo koristno naslednje mnenje:

g25

5 11. februar 2008 Piše: matic špindler Priporoča nakup: Da


Volan uporabljam od samega prihoda tega modela na tržišče. s samim volanom sem zelo zadovoljen. verjamem, da so pri logitechu zaigrali na prave strune. stvarca še vedno deluje kot mora po tolikem času in vsakodnevni uporabi. os je še vedno nacentrirana in ni dobila nobenega hoda. menjalnik deluje odlično in prav tako ni dobil na hodu nič, pustil sem par prijateljem vozit in ker pač stvar ni njihova so si jo malo privoščili in nekateri vozili v malo večjo silo. volan še vedno dela. tudi pedalke imajo lepo razporejeno trdnost (kuplunga, bremza, gas). priporočam nakup vsem, ki niso le nedeljski vozniki.

Čas uporabe: november 06

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 8

Rang med ocenjevalci: 703. mesto

Uporabnik od: 19. junij 2006

1 od 1 obiskovalcev se je zdelo koristno naslednje mnenje:

Volan Logitech G25

5 24. januar 2008 Piše: Vojko Priporoča nakup: Da


Volan uporabljam nekaj mesecev, pred tem sem uporabljal Logitech Momo Force in MS Sidewinder precision PRO. Prava razlika med volani se je pokazala šele po prihodu iz volana G25 nazaj na Momo Force in Sidewinder. Najprej se opazi, da je G25 proti ostalim volanom zelo tih. V volan sta vgrajena dva force feedback motorja, kar se pozna pri izredno močnem, kakovostnem in preciznem povratnem odzivu, brez cukanja in ropotanja kot je to praksa pri ostalih volanih. Na volanu se občuti vsak najmanjši tresljaj ali zdrs. Volan in prestavne lopatice so kovinske, volanski obroč pa iz ročno šivanega usnja.
Večino teže paketa predstavljajo kvalitetno izdelane kovinske pnevmatske stopalke. Stopalka za zavoro je bistveno trša od ostalih stopalk, kar da zelo realističen občutek. Pedala na gladki podlagi ne drsijo.
Edina slabost volana je precej mehka in klikajoča prestavna ročica.
Volanu je priložena odlična programska oprema, v kateri se lahko nastavi praktično vse, od stopinj obrata volana (do 900), do občutljivosti osi, funkcije tipk, občutljivost stopalk itd... Volan je kompatibilen z PS2 in PS3.

Volan je kljub visoki ceni nujen pripomoček za vse resnejše simulacije kot so Nascar 2003, GTR2, GTL, RBR, rFactor, LFS...
Je trenutno najkakovostnejši tovrstni komercialni pripomoček na trgu!!

Čas uporabe: 4 mesece

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 1

Rang med ocenjevalci: 1633. mesto

Uporabnik od: 20. december 2007

1 od 1 obiskovalcev se je zdelo koristno naslednje mnenje:

SUPER VOLAN

5 28. november 2007 Piše: gregor ribar Priporoča nakup: Da


To je najboljši volan kar jih je na tržišču. Naj začnem pri nogah. Pedala so kot pri resničnem avtu železna, imajo sklopko ki je pri drugih volanih ni plin in zavoro. Volan kaj naj še rečem je sijajen saj se lahko obrne za 900 stopinj kar je zelo vredu. In potem še prestavna ročica ki se premika v šest strani kar še doslej ni bilo. TO JE KOT BI VOZIL PRAVI AVTO!!! TAKO DA GA TOPLO PRIPOROČAM!!!

Čas uporabe: pri prijatelju

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 21

Rang med ocenjevalci: 238. mesto

Uporabnik od: 26. september 2007

 

volan ki ga noben ne more prekosati

5 16. oktober 2007 Piše: Alan Priporoča nakup: Da


Pred par tedni sem si ga kupu in sem zadovoljen!!!
zelo kvaliteten volan. seveda je visoka cena, samo meni ni blo problema dat za ta volan ker do zdaj je dobil same pohvale. v igri colin mcrae dirt občutis ta pravo moč volana tudi pri driftanju mi je useč ki postane mehek in pol ko zagrabi..to je noro!!
vsem priporočam nakup logitecha g25 ki je izjemen!!

Čas uporabe: 4 tedne

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 4

Rang med ocenjevalci: 1533. mesto

Uporabnik od: 20. junij 2007

 

Odličen volan

5 2. oktober 2007 Piše: Matic Priporoča nakup: Da


Volan je zelo kvalitetno izdelan. Ima tudi veliko gumbov in prestavna ročica s šestimi stopnjami je odlična. Oprijem je zelo dober in materiali, ki so uporabljeni so zelo kakovostni. Zaradi cene volana mislim, da se vam volan izplača kupiti le če veliko igrate dirkaške simulacije. Če potrebujete dober volan, ki ga boste veliko uporabljali je Logitechov G25 vsekakor dobra izbira.

Čas uporabe: 3 mesece

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 252

Rang med ocenjevalci: 2. mesto

Uporabnik od: 22. avgust 2007

5 od 7 obiskovalcev se je zdelo koristno naslednje mnenje:

Kakovost, ki ji ni para

5 9. avgust 2007 Piše: Andrej Pajtak Škraba Priporoča nakup: Da


Izreden Logitechov volan G25 vsebuje vse kar smo si sobni dirkači želeli že dolgo časa. Torej, v paketu vas čaka odličen volan, z neverjetnimi povratnimi učinki in 900° obratom, najbolj kvalitetne stopalke do sedaj, in prvič tudi locen 6-stopenjski menjalnik.
Volan uporabljam v igri Test Drive Unlimited, ki ta volan tudi v celoti podpira. Pred tem volanom sem uporabljal slabše in plastične volane. Tu pa se takoj občuti kvaliteta, ki ji ni para. Natančen menjalnik, volan vrača obilo informacij s ceste, kar sem dobro občutil tudi v igri Colin Mcrea DiRT.
Potrebno je dodati, da je to volan visokega cenovnega razreda in je namenjen vsem, ki veliko igrajo dirkačine. Izdelek vsekakor upraviči svojo ceno in prav gotovo nihče ne more kritizirati tega odličnega Logitechovega izdelka. 5 zvezdic zagotovljenih!

Čas uporabe: 2 meseca

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 21

Rang med ocenjevalci: 44. mesto

Uporabnik od: 21. januar 2006

18 od 20 obiskovalcev se je zdelo koristno naslednje mnenje:

Volan Logitech G25 Racing Wheel

5 30. december 2006 Piše: klemen smolej Priporoča nakup: Da


Volan je res nevrjeten. Kvaliteta izdelave na vrhuncu. Zelo me je presenetila uporabnost h menjalnika v igri gtr2, kjer tudi pride v poštev tretja stopalka (sklopka). Upam da je bolj vzdržljiv kot njegov starejši brat logitech momo force. G25 pa odlikuje tudi huda natancnost. Edina stvar ki me moti je mogoce malo pretrda stopalka za zavoro ampak se bomo ze navadl.

Čas uporabe: 2dni

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 1

Rang med ocenjevalci: 456. mesto

Uporabnik od: 5. oktober 2003

31 od 33 obiskovalcev se je zdelo koristno naslednje mnenje:

Test volana Logitech G25

5 27. november 2006 Piše: CrossMAX Priporoča nakup: Da


Po dolgih tednih čakanja, da uvoznik dostavi volan do Slovenije, sem končno prejel volan. Prispel je takoj naslednji dan, ko ga je prejel uvoznik, tako da vsaka čast fantom na mimovrste. Volan je edinstven! Ne samo na pogled in kakovost, vendar je efekt pedalov z sklopko ter šeststopenskem menjalniku skoraj popoln simulator, kolikor se to da na vašem domačem računalniku. Večinoma sem ga testiral na igri GTR2, katera ima vso podporo temu volanu. Če ste resnični dirkač po srcu je tole sigurno za vas! Natančnost volana in občutek obnašanja avtomobila, efekt over&under steer-ing oziroma zdrsa, ter podobnih efektov res pomaga k simuliranju pravega dirkalnika in občutku resničnosti. Z sklopko in odlično postavljenim pedalom ter 6 stopenjskem H menjalniku, lahko uporabljate tudi bolj zahtevne tehnike vožnje kot so "double declutch" in "heel and toe shifting", kot v pravem avtomobilu. Tudi drsenje skozi ovinke z malo občutka in vaje postane prava zabava. Volan sem preizkusil tudi v igri Need For Speed Carbon, kjer se sicer lepo obnese, vendar se takoj spozna, da je igra arkadna, zabavna in ne simulator vožnje. Torej, tisti, ki želite preizkusiti "pravo" simulacijo vožnje, zelo priporočam tale izdelek, pa čeprav je cena v primerjavi z ostalimi produkti malce višja. Po nekaj urah igranja, ko spet umakneš pogled iz monitorja po razburljivi dirki in se zaveš kje si, pozabiš na tistih 65 tisočakov, ki manjkajo na bančnem računu.

Čas uporabe: 20 ur

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 1

Rang med ocenjevalci: 244. mesto

Uporabnik od: 7. november 2006

48 od 57 obiskovalcev se je zdelo koristno naslednje mnenje:

Revolucija volanov

5 5. oktober 2006 Piše: G0lden Priporoča nakup: Da


Ker sem v poklicu imel možnost testiranja tega volana vam bom postregel s krajšim opisom ter občutki, ki mi jih je vtisnil v roke volan. Gre za revolucionarni volan, kakršnih še doslej ni bilo na tržišču, saj ima ločeno krmilno enoto od stopalk (kar je že 20 let stara novica) nova novica pa je ta da imajo stopalke tokrat množinski pridevnik, kajti uporabljajo sklopko, ki se zelo dobro in realistično obnese (za testiranje smo uporabljali igro GTR 2). Še ena zelo dobrodošla inovacija za realistične navdušence pa je prestavna enota z programljivimi gumbi. Ta prestavna enota pa ni takšna kot smo je navajeni do sedaj, kajti ponuja nam obični avtomobilski menjalnik (1,2,3,4,5,6 prestav) ali s hitrim zasukom regulatorja v levo tip tronic sistem, ki je že vsem dobro poznan (gor, dol) , tudi na volanu so dodane velike aluminijaste uhe za prestavljanje, ki so kot nalašč za tiste, ki se na dodatno enoto ne morejo navadit. Upam da sem vam s tem kratkim opisom pomagal upravičit dokaj visoko ceno za nove tehnologije in s tem pomagal pri nakupu. Vreden vsakega centa.

Čas uporabe: 7 dni

Izkaznica uporabnika

Napisanih mnenj: 1

Rang med ocenjevalci: 127. mesto

Uporabnik od: 23. april 2006




Vprašaj nas: ((. 04 5811600




© 2001-2008 TI, d.o.o. Vse pravice pridržane.

Na mimovrste=) si zelo prizadevamo objavljati samo preverjene in pravilne podatke; če na naši strani odkriješ neresnične oziroma neustrezne informacije, nam to prosimo sporoči na info@mimovrste.com. Ponudba je bila zadnjič osvežena 21. avgusta 2008 ob 21:57. Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.


Strežniško podporo za nemoteno delovanje Spletnega centra sodobnih nakupov zagotavlja Domenca. Občutljivi podatki se prenašajo po varni SSL povezavi , ki omogoča varno in brezskrbno spletno nakupovanje. Plačila s kreditnimi karticami se izvajajo preko sistema Telemach EON.