Zdravo !   Kaj te zanima danes?

Iskalnik:

Par zvočnikov Alpine SPR-57LP

Oceni artikel: Oceni z oceno 1 Oceni z oceno 2 Oceni z oceno 3 Oceni z oceno 4 Oceni z oceno 5 Artikla še nisi ocenil/-a.

Povprečna ocena: 3.33 | Na podlagi 6 ocen.

Par dvosistemskih koaksialnih zvočnikov Alpine SPR-57LP ponuja 200 W glasbene moči oziroma 40 W po RMS merilih, kakovostne materiale, odlične zvočne predstave,...

Cena: 124,77 € (29.900 SIT)

Primerjaj s podobnimi artikli

Kasneje lahko izdelek odstraniš ali spremeniš količino.

Garancija: 1 leto

Predvidena dobava: do 14 dni

Dostava: Brezplačna dostava

Če z nakupom nisi zadovoljen, lahko v tridesetih dneh vrneš naročene artikle, mi pa ti bomo povrnili kupnino.



Splošni opis

Zvočniki serije R prinašajo visoko jakost, natančen zvok tudi v dolgih časovnih obdobjih čistost brez tako pogostih motenj. Najnovejši materiali zagotavljajo dober odziv nizkih tonov ter naravno, življenja polno reprodukcijo v celotnem spektru.

Poleg zvočnikov dobite crossover omrežje, ki ponuja skoraj vse možne nastavitve. Ni samo popravljalno orodje, je tudi najboljši način, kako do dobrega zvoka v vašem avtomobilu. Šest stopenj za nastavitev visokotonskega zvočnika ponuja vgradnjo zvočnika, kamor vam le ljubo, pa tudi same nastavitve so pravi mačji kašelj.

Za zaščitno mrežico so razvili povsem novo obliko, ki je plod dolgotrajnih testiranj. Hoteli so zagotoviti všečen izhled ter odlične zvočne sposobnosti. Z najnovejšo mrežico, ki ne vpliva na kakovost zvoka, jim je to več kot le uspelo. Vgradnja je po zaslugi dobrega snovanja možna v skoraj vse avtomobile, ki se danes pojavljajo na trgu.

Zadnji del visokotonske enote je prekrit z aluminijem, kar se kaže v boljšem nivoju zvoka ter večji odzivnosti. Konus so prekrili z več plastmi, ki zagotavljajo trdnost in prožnost obenem. V sredini zvočnika je vgrajen tudi t.i. Wave Guide sistem, ki usmerja zvočne valove, seveda tako, da je kakovost zvoka boljša. Aluminij so uporabili tudi za izdelavo koša, priključke pa so vgradili tako, da vam vgradnja ne bo povzročala nobenih težav.

Serija R se odlikuje tudi po visoki učinkovitosti. Le-to so dosegli s posebnim oblikovanjem ter podaljšanim magnetom. Učinek je viden v boljšem nizkem tonu in nasploh večji moči. Več kot dovolj, da bo vaš avto zavoljo dobre akustike zadovoljno predel.

Cena velja za par.

Tehnične podrobnosti

Tehnične podrobnosti
Opis: Podatki:
tip zvočnika dvosistemski koaksialni
moč (DIN) 200 W
moč (RMS) 40 W
frekvenčni razpon 35 - 30.000 Hz
občutljivost 87 dB
premer ohišja 125 x 175 mm
material wooferja rob iz butila, aluminijevo ohišje
premer wooferja /
material srednjega razpona /
premer zaslonke srednjega razpona /
material tweeterja neodim magnet
premer zaslonke tweeterja 25 mm
filtri /

Priporočila Več podobnih artiklov



Več artiklov v ...

Avdio-video > Avtoakustika > Zvočniki > Dvosistemski


Vprašaj nas: ((. 04 5811600




© 2001-2008 TI, d.o.o. Vse pravice pridržane.

Na mimovrste=) si zelo prizadevamo objavljati samo preverjene in pravilne podatke; če na naši strani odkriješ neresnične oziroma neustrezne informacije, nam to prosimo sporoči na info@mimovrste.com. Ponudba je bila zadnjič osvežena 5. septembra 2008 ob 18:11. Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.


Strežniško podporo za nemoteno delovanje Spletnega centra sodobnih nakupov zagotavlja Domenca. Občutljivi podatki se prenašajo po varni SSL povezavi , ki omogoča varno in brezskrbno spletno nakupovanje. Plačila s kreditnimi karticami se izvajajo preko sistema Telemach EON.